• Školský rok 2024/2025

• Vážení rodičia!

Letné prázdniny onedlho končia a na dvere nám klope nový školský rok, v ktorom sa opäť stretneme s vami a  vašimi deťmi v našej materskej škole. Niektorí z vás prídu po prvý krát, iní sa vrátia k svojim hračkám, kamarátom a pani učiteľkám.

Školský rok 2024/2025 začneme dňa 2.9.2024 schádzaním od 6.30 do 8.00hod. Zoznamy detí nájdete na vstupných dverách na každom pavilóne.

Užite si ešte posledné prázdninové dni naplno.

Teší sa na vás kolektív materskej školy.

• 🌞 Huráááá prázdniny! 🌞

• Posledné dni v našej materskej škole boli velmi zábavné a veselé. Deti si užili dopoludnia plné aktivít a zábavy.

Takto sme sa spolu s deťmi rozlúčili so školským rokom a chceme Vám v mene celého kolektívu MŠ popriať krásne, nezabudnuteľné leto a veľa dobrodružstiev.

• ❤️ Rozlúčka s predškolákmi ❤️

• Do fotogalérie bol pridaný nový album ❤️ Rozlúčka s predškolákmi ❤️.

Nastal čas lúčenia a ako sa patrí okrem krásnych spomienok na čas strávený v materskej škole si naši predškoláci odniesli na pamiatku darčeky a knižky a samozrejme nechýbala ani torta, na ktorej si všetci veľmi pochutili. Všetkým našim predškolákom prajeme, aby v septembri s radosťou nastúpili do vytúženej školy a aby boli naďalej takí šikovní a robili všetkým okolo seba radosť.

• Deň rodiny

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň rodiny .

Rodina je miestom, kde nachádzame lásku, porozumenie a bezpečie. Vnútri našich rodín sa rodia príbehy, ktoré nás spájajú a tvoria nás. Veríme, že sme Deň rodiny oslávili v našej materskej škole naozaj originálne (v daždi 🫣) v rodinnej pohode a vzájomnom porozumení ako obrovská školská rodina.

• Veľká Noc

• Veselé veľkonočné sviatky, veľa šibačov a maľovaných vajíčok, krásne chvíle v kruhu rodiny a priateľov vám zo ♥️ želáme.

Kolektív MŠ Kvetoslavov

• 🍀Kompostér Jurko🍀

• Dnes k nám zavítal hovoriaci kompostér Jurko, ktorý našim deťom interaktívne predstavil kompostovanie. Deťom sa formou divadla vysvetlilo, prečo má bio odpad končiť v kompostéroch.

Dozvedeli sa:

- ako si založiť kompost

- ako sa o kompost starať

- kto žije v komposte 🪱🦠

- prečo je kompostovanie dôležité

- že odpad môže byť cenným zdrojom ďalšieho života.

Dokonca nás kompostér Jurko naučil aj kompostovaciu pesničku ☺️😘

• Planetárium

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Planetárium .

V týždňovej téme "Naša Zem je guľatá" do našej MŠ opäť zavítalo mobilné planetárium, prostredníctvom ktorého sa deťom zrozumiteľnou formou rozprávky vysvetlili základné javy astronómie, napr. prečo sa na Zemi strieda deň a noc, ako sa volajú najznámejšie súhvezdia. Ďakujeme Mobilnému planetáriu za obohatenie vedomostí detí formou zážitkového učenia.

• Fašiangový karneval

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Fašiangový karneval .

Fašiangový čas prináša zábavu, radosť a veselosť. Detský karneval v tomto čase je milou tradíciou v našej materskej škole. Ďakujeme všetkým rodičom za prípravu krásnych karnevalových masiek. Už sa tešíme na ďalší karneval.

• Zbojná pre deti

• ZBOJNÁ PRE DETI, je hudobný,  interaktívny projekt, ktorý prebieha pod taktovkou Evky a Feďa - vždy veselých a dobre naladených hudobníkov.

​​​​​​Feďo a Evička sú jednička ❤️

Deti sa zabávali, spievali, tancovali a mohli vyskúšať aj rytmické hudobné nástroje.

Ďakujeme ❤️